2021-09-24

Imieniny: Kryspina i Ingi

Dobre wyniki Portalu za miesiąc luty

by Bartosz Kaluga on Marzec 1, 2014

Portal Szydłowiecki w dalszym ciągu odnotowuje wzrost odwiedzalności, a także nowe polubienia naszego fan page na facebooku. W miesiącu luty 2014, który liczył tylko 28 dni, odwiedziło naszą stronę 5 324 unikalnych użytkowników, generując ponad 10 000 wizyt oraz prawie 22 000 odsłon. Przyznajemy, że te wyniki są dla nas niespodziewanym, ale bardzo miłym zaskoczeniem. Niedawno informowaliśmy także o liczbie ponad 2 000 polubień – czyli tzw. lajków – naszego profilu facebookoweg’o.

Przypominamy, że nie działamy jeszcze pełnego roku a już kilkakrotnie były momenty, gdy nasza strona odnotowywała ponad 1 000 wizyt jednego dnia! Nasz obecny rekord to 1542 wizyty jednego dnia. Zgadzacie się, że wynik bardzo dobry jeśli weźmiemy pod uwagę czas od kiedy działamy na lokalnym rynku, a także liczbę mieszkańców naszego powiatu ? : )

Wszystkim czytelnikom serdecznie dziękujemy za odwiedzanie naszego serwisu i wyrażamy nadzieję, że kolejne miesiące będą dalszą kontynuacją rozwoju Portalu. My z kolei postaramy się w dalszym ciągu informować jako pierwsi o najważniejszych wydarzeniach z ziemi szydłowieckiej. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zainteresowanie Portalem i zachęcamy do większej aktywności i komentowaniu zachodzących wydarzeń.

Redakcja Portalu Szydłowieckiego