2022-10-03

Imieniny: Karola i Olgierda

Dlaczego warto latać z Radomia?

by Bartosz Kaluga on Wrzesień 28, 2016

Port Lotniczy Radom to zmodernizowany obiekt położony w odległości około 4km od centrum miasta. Dlaczego warto korzystać z usług radomskiego lotniska? Już tłumaczymy!

Położenie

Port Lotniczy Radom położony jest w centrum Polski, w południowej części województwa mazowieckiego. Odległość jaką musimy pokonać od centrum miasta to jedyne 4km. Nie musisz już martwić się korkami i wyruszać w trasę na kilka godzin przed planowanym odlotem! Dzięki połączeniom krajowym nie będziesz musiał spędzać całego dnia w trasie! Dotarcie do Wrocławia lub Gdańska już w godzinę!

Komfort i bezpieczeństwo

W trosce o komfort i bezpieczeństwo pasażerów, radomskie lotnisko wyposażone jest w najnowocześniejsze urządzenia do prześwietlania bagażu i kontroli pasażerów.

Nowoczesny obiekt

Port Lotniczy Radom to zmodernizowany obiekt, na terenie którego znajdziemy sklepy, bary oraz VIP roomy. W trosce o każdego podróżującego budynek lotniska w Radomiu jest w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych

Atrakcyjne połączenia

Aktualnie z radomskiego lotniska możemy podróżować do 5 miast. Na planie lotów znalazły się takie punkty jak Berlin, Praga, Lwów oraz Wrocław i Gdańsk. Wszystko to oczywiście w atrakcyjnych cenach za bilet, w które wliczony jest bagaż oraz poczęstunek na pokładzie.

Port Lotniczy Radom korzysta z usług linii lotniczych SpirntAir. Sprzęt, z którego korzysta ten przewoźnik to samoloty Saab 340, które na pokład mogą zabrać od 33 do 37 osób.

SZCZEGÓŁOWY ROZKŁAD LOTÓW

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z obsługą Portu Lotniczego Radom:

Praga, Berlin i Lwów już od 149zł! <

> Do Wrocławia lub Gdańska już za 99ZŁ! <