2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

DLA STUDENTA

Zacznij pisać prace zaliczeniowe, które zostaną docenione!

Jeśli jesteś studentem i w ramach zaliczenia przedmiotu musisz napisać pracę zaliczeniową, zachęcamy Cię do wybrania tematu, który będzie odnosił się do naszego regionu. Dzięki współpracy z nami każda chwila poświęcona na Twoją pracę zaliczeniową przyczyni się na świetny tekst, dzięki któremu zaliczysz przedmiot oraz opublikujesz artykuł na łamach naszego portalu.

Dlaczego warto?

  • Naprawdę zainteresowany odbiorca. Docieramy do tysięcy czytelników z regionu Powiatu Szydłowieckiego. Nasi Czytelnicy mogą czytać i komentować również Twoje publikacje. Masz pewność, że Twoja praca zostanie zauważona, a nie oceniona tylko po tytule i jej podsumowaniu.
  • Rozwój. Dbamy o Twój rozwój. Pisząc, dyskutując na łamach naszego portalu wymieniasz poglądy i kształtujesz stanowiska. Uczestnicząc w dyskusji o lokalnej polityce samorządowej, wydarzeniach kulturalnych czy odnosząc różne ciekawe tematy biznesowe do naszej lokalnej płaszczyzny wymienisz swoje doświadczenie z naszą społecznością i podzielisz się wartościową wiedzą. Twój wykładowca również doceni odniesienia w pracy do lokalnych problemów, dzięki czemu uzyskasz lepszą ocenę w indeksie!
  • Społeczność lokalna. Tworzymy społeczność osób zaangażowanych i interesujących się naszym regionem. Chętnie nawiązujemy kontakty i współpracujemy z osobami, którym zależy na rozwoju naszego powiatu i okolicznych gmin. Pamiętaj, że Twoja praca opublikowana na łamach naszego Portalu może zostać doceniona przez potencjalnych pracodawców, a także będzie wyglądać interesujaco w Twoim CV.

Skontaktuj się z nami na adres bkaluga@portalszydlowiecki.pl lub redakcja@portalszydlowiecki.pl i ustal wspólnie z nami temat, który zainteresuje lokalną społeczność, a Ciebie zmotywuje do napisania ciekawej pracy.

Oferujemy również stałą współpracę. Samemu możesz określić kiedy i ile czasu chcesz przeznaczyć na aktywność w Portalu Szydłowieckim. Zapewniamy pełną elastyczność. Wspólnie ustalamy tematy i zagadnienia o których piszemy.

Konkurs Na Najlepsze Prace Licencjackie i Magisterskie
Zachęcamy również do pisania prac licencjackich i magisterskich o tematyce regionalnej. W najbliższej przyszłości postaramy się zorganizować konkurs na najlepszą pracę licencjacką i magisterską dotyczącą tematyki odnoszącej się do naszego regionu.

Formularz kontaktowy:

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości