2022-10-05

Imieniny: Feliksa i Leonarda

DARMOWA PROMOCJA na Portalu Szydłowieckim

by Bartosz Kaluga on Grudzień 31, 2014

Zachęcamy do skorzystania z darmowej promocji na Portalu Szydłowieckim dla firm/osób prywatnych, które zbudowały swoją stronę lub sklep internetowy na kreatorze stron 1 Minute Site. Oferujemy możliwość zamieszczenia artykułu sponsorowanego promującego Twoją działalność i wpis na naszym fan page na Facebooku

Szczegóły promocji:

DARMOWE STRONY. Jeśli zbudowałeś darmową stronę internetową na platformie 1 Minute Site i jesteś mieszkańcem Powiatu Szydłowieckiego

  • Polub fan page 1 Minute Site na Facebook (TUTAJ)
  • Wyślij nam adres Twojej strony oraz tekst o czym jest Twoja strona, a zamieścimy informację o niej w zakładce „w skrócie” Portalu Szydłowieckiego.

STRONY Z ABONAMENTEM. Jeśli zbudowałeś stronę korzystając z płatnych pakietów 1 Minute Site i jesteś mieszkańcem Powiatu Szydłowieckiego

  • Polub fan page 1 Minute Site na Facebook (TUTAJ)
  • Wyślij nam adres Twojej strony oraz tekst artykułu o Twojej firmie/działalności. Opublikujemy go na łamach Portalu Szydłowieckiego oraz na naszym fan page Facebook.
  • W przypadku zakupu wersji w pakiecie podstawowym zamieścimy wpis na stronie głównej Portalu. W przypadku budowy strony w wersji profesjonalnej lub biznesowej, artykuł dodatkowo pojawi się w głównym slajderze jako artykuł polecany dla czytelników Portalu Szydłowieckiego.

Dlaczego warto posiadać własną stronę internetową?

Koszt zaistnienia w sieci nie stanowi dziś żadnej bariery. Za rejestrację domeny, miejsce na serwerze, adres mailowy, system sprzedażowy na 5 produktów – to koszt 156,10 zł netto. Czyli za rok obecności i utrzymania strony w sieci można wydać nie więcej niż dwieście złotych, około 13 złotych miesięcznie.

Kreator stron internetowych 1 Minute Site to intuicyjne i przystępne narzędzie, dzięki któremu budowa własnej strony internetowej nie powinna stanowić żadnego problemu dla osoby nieposiadającej specjalistycznej wiedzy IT.

Jak podaje Forbes „ponad 90 proc. małych i średnich firm w Polsce korzysta z Internetu, ale stronę internetową ma niewiele ponad połowa. Tymczasem działalność w sieci daje dostęp do znacznie większej liczby klientów oraz rynków zagranicznych – oceniają eksperci”.

Wzrastaj razem z nami i promuj swoją działalność na Portalu Szydłowieckim!