2022-12-07

Imieniny:

Czym jest fotoksiążka?

by Bartosz Kaluga on Październik 23, 2018

Wróciłeś z wakacji i masz kartę pamięci pełną wspaniałych zdjęć? Szukasz wyjątkowego pomysłu na prezent na osiemnaste urodziny lub ślub? A może chciałbyś przygotować swojemu dziecku przepiękną pamiątkę pierwszych lat życia? Fotoksiążka to niezwykły sposób na zamknięcie wspomnień w trwałej formie, która przez długie lata przypominać będzie najpiękniejsze chwile! Dowiedz się, jak wygląda proces przygotowywania fotoksiążki i na jakie okazje szczególnie warto ją komuś wręczyć!

Fotoksiążka – co to takiego?

Czym właściwie jest tego typu publikacja? Szczegóły możemy poznać na stronie internetowej Foto-Książki.pl! Powroty z wakacyjnych wycieczek nieodmiennie wiążą się z koniecznością uporządkowania zdjęć na karcie pamięci aparatu czy telefonu. Zdarza się jednak, że zgranie fotografii na dysk twardy komputera pozostaje jedyną czynnością, jaka wiąże się z naszymi pięknymi wspomnieniami. Brak czasu, pospieszne tempo życia i natłok obowiązków sprawiają, że o wakacyjnych fotografiach potrafimy zapomnieć już kilka dni po powrocie do domu i ponownej aklimatyzacji w codzienności. Bywa, że o widoki z urlopu zapytają znajomi – przeszukujemy wtedy foldery komputera, starając się wybrać warte obejrzenia kadry spośród dziesiątek podobnych. Tak jednak wcale nie musi być, gdyż z pomocą przychodzi właśnie fotoksiążka!

Fotoksiążka to rodzaj albumu fotograficznego, którego nie uzupełniamy odbitkami zdjęć z kliszy (z których i tak prawie nikt w tych czasach nie korzysta), ale ich cyfrowymi, pięknie wydrukowanymi odpowiednikami! Forma gotowej do przewertowania, zachęcająco wyglądającej książki sprawia, że przypominanie sobie wspólnie spędzonych chwil nabiera zupełnie nowej jakości – nic się nie rozsypuje i nie wypada. Kontakt z prawdziwym papierem nadaje wspomnieniom sentymentalnej wartości – odbierane są one zupełnie inaczej niż w przypadku wyświetlenia na ekranie, na którym codziennie przeglądamy tysiące multimediów.

Prezent na różne okazje. Dowiedz się, kiedy warto stworzyć własną fotoksiążkę!

Fotoksiążka stanowi świetny pomysł na nietuzinkowy, spersonalizowany prezent dla osoby, na której naprawdę nam zależy. Stworzenie albumu z cyfrowych zdjęć to świetny pomysł na pamiątkę z ważnych uroczystości. Twoje dziecko oczekuje na chrzest bądź komunię? Zapewnij mu możliwość powrócenia do tych wspomnień po latach dzięki oryginalnej, pięknie wykonanej pamiątce tego podniosłego momentu. Szukasz inspiracji na prezent dla drugiej połówki? Wybierz zdjęcia z ciekawego okresu w jej życiu i stwórz z nich unikalny album, którego przeglądanie przywoła uśmiech na twarzy i sprawi, że choć na moment można będzie oderwać się od szybko przemijającej codzienności! Nie wiesz, co przygotować na Dzień Matki? Przywołaj zdjęcia, które sprawią, że poczuje się ona doceniona i szczęśliwa w tym szczególnym dniu! Fotoksiążka to prezent na wiele różnych okazji. Sam wybierz najbardziej odpowiednią.