2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

Czy Szydłowiec mógłby promować się podobnym spotem promocyjnym?

by Bartosz Kaluga on Grudzień 16, 2015

Zobacz, jak przebiegały prace nad filmem promującym kujawsko-pomorskie – konstelacje dobrych miejsc, materiał został zarejestrowany w 2015 roku. Podczas pracy nad materiałem promocyjnym, 13-osobowa ekipa odwiedziła łącznie 17 miejscowości, które już teraz możecie zobaczyć w gotowym filmie promującym konstelacje dobrych miejsc.

Dwoje młodych ludzi zaczyna swoją podróż po kujawsko-pomorskim przez rowerowy szlak po Dolinie Dolnej Wisły. Zwiedzając zakątki regionu, pokazują nam urokliwe miejsca jak np. chatę mennonicką w Chrystkowie z 1770 roku, tężnie w Inowrocławiu czy Ziemię Dobrzyńską.

W ciągu 12 dni zdjęciowych, ekipa filmowa przejechała 4750 kilometrów, podążając najciekawszymi ścieżkami turystycznymi regionu, aby skompletować materiał, który najlepiej odda niepowtarzalny charakter konstelacji dobrych miejsc.

Kujawsko-pomorskie – konstelacje dobrych miejsc to również większe miasta i małe miasteczka. Bydgoszcz, Toruń, Ciechocinek, Włocławek, Grudziądz, Żnin, Mogilno, Biskupin, Golub- Dobrzyń, Chełmno – to tylko niektóre z miejsc, które odwiedziła ekipa.

Dwie stolice, miasta przemysłowe czy kompleksy uzdrowisk – wszystkie te elementy ukazane w filmie nabierają nowego wymiaru oraz pokazują kujawsko-pomorskie od zupełnie innej strony. Nowoczesny region, w którym turysta może sam decydować o trasie swoich wycieczek. To odróżnia podróżowanie po konstelacji dobrych miejsc od tradycyjnych wycieczek!

Ekipie udało się zarejestrować blisko 600 minut materiału filmowego, z którego powstał właściwy spot. Wymagało to pracy, skupienia i zaangażowania wielu osób, które dzielnie znosiły trudy pracy na planie zdjęciowym.

Z ponad 1200 GB danych – filmów i zdjęć – wybrano najlepsze, aby dziś zaprezentować wam spot promujący kujawsko-pomorskie – konstelacje dobrych miejsc.

Jesteśmy ciekawi waszych opinii.

Zobacz więcej zdjęć i ciekawostek dotyczących kampanii!

Zapraszamy również na Facebook oraz Instagram.