2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

Czerwiak – Producent drzwi drewnianych – Firmy z lokalnego promotora

by Bartosz Kaluga on Listopad 22, 2016

Producent drzwi drewnianych – Zakład Stolarski Czerwiak to szydłowiecka firma zajmująca się produkcją drzwi drewnianych. Firma powstała na podstawie nabytego doświadczenia w branży oraz pasji, którą jest stolarstwo. Siedziba naszego zakładu znajduje się w Szydłowcu na ulicy Iłżeckiej 28a.

Nasza firma jest obecna na rynku od 1969 roku. Tak długi staż pozwolił nam na zdobycie niezbędnej wiedzy i ogromnego doświadczenia w dziedzinie usług stolarskich.

Celem naszej firmy jest wytwarzanie wysokiej jakości drzwi drewnianych na bazie naturalnego drewna sosnowego. Dbamy o każdy szczegół podczas długiej i dokładnej obróbki materiałów. Dzięki połączeniu pasji oraz naszej wiedzy zapewniamy profesjonalne wykonanie drzwi z materiałów najwyższej jakości.

W naszej ofercie znajdą Państwo: 

  • Drzwi wewnętrzne
  • Drzwi zewnętrzne
  • Bramy garażowe
  • Przeszklenia

Jesteśmy otwarci na realizację zamówień nietypowych. Wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom – podejmiemy się wykonania produktów na indywidualne zamówienia nawet najbardziej wymagających klientów. Zapewniamy oczywiście pełne doradztwo w kwestiach technicznych.

W celu zapoznania się ze szczegółową ofertą firmy Zakład Stolarski Czerwiak zapraszamy na naszą stronę internetową.

Dla nas najważniejsze jest zadowolenia naszych klientów, które zapewniamy dzięki wykorzystywaniu materiałów tylko najwyższej jakości. Oferujemy szeroki wachlarz dostępnych wzorów w przystępnych cenach. Dokładamy wszelkich starań, aby nasz produkt idealnie komponował się z Państwa wnętrzem.

Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą naszej firmy zapraszamy do naszego zakładu oraz zachęcamy do kontaktu!

Zakład stolarski „CZERWIAK” – Producent drzwi drewnianych

Telefon:

  • (+48) 48 617 48 23
  • (+48) 48 617 55 44
  • 603 206 455

E-mail: 

  • biuro@czerwiak.pl

Czerwiak - Producent drzwi drewnianych