2022-08-14

Imieniny: Albina i Nikodema

Czego Wam brakuje w Szydłowcu? A czego Waszym dzieciom?

by Bartosz Kaluga on Październik 11, 2016

W związku z trwającymi konsultacjami społecznymi projektu rewitalizacji naszego miasta, chcemy zaprosić Was i Wasze dzieci do zabawy. Wymarzmy sobie Szydłowiec!

Niech Twoje dziecko narysuje co chciałoby mieć w Szydłowcu. Czego mu brakuje? Co byłoby fajne? Niech puści wodze fantazji! Ty, sfotografuj ten rysunek, jeśli wiecie gdzie to „coś” miałoby powstać to dajcie znać. Podeślijcie do Towarzystwa Aktywnych Kulturalnie PROJEKTORIAT, pisząc wiadomość na FACEBOOKU. Rysunki zostaną opublikowane na stronie facebookowej Projektoriatu, na portalach internetowych portalszydlowiecki.pl / naszszydlowiec.pl i przede wszystkim przekażemy do władz naszego miasta.

Najbardziej odjechane, naszym zdaniem, pomysły wyróżnimy drobiazgiem. Największą jednak nagrodą będzie wpisanie pomysłu do planu rewitalizacji, czego Wam wszystkim życzymy!

Na prace czekamy do 26 października. Pamiętajcie, że TO MIASTO JEST NASZE!

Konsultacje jeszcze trwają, warto się zainteresować. Dokument do zobaczenia tu: http://bip.szydlowiec.pl/44/960/Konsultacje_spoleczne_Gminnego_Programu_Rewitalizacji_Gminy_Szydlowiec_2016-2023/