2022-08-14

Imieniny: Albina i Nikodema

„CZAS NA KOMPETENCJE” – bezpłatny kurs języka angielskiego dla dorosłych osób z niepełnosprawnością

by Bartosz Kaluga on Listopad 7, 2014

Fundacja Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw organizuje na terenie Szydłowca BEZPŁATNY KURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO w ramach projektu „Czas na kompetencje”. Kurs rozpoczyna się w listopadzie 2014 roku, trwa około pięciu miesięcy (240 h). Kończy się międzynarodowym certyfikatem TOEIC.

Zapewniamy: poczęstunek podczas szkoleń, zwrot kosztów dojazdu na zajęcia, materiały szkoleniowe oraz pokrycie kosztów egzaminów zakończonych certyfikatem.

Kurs  odbywa się w Centrum Szydłowca w dogodnych godzinach, w małych grupach (8-12 osób) pod okiem doświadczonych i życzliwych prowadzących.

Kurs jest skierowany do kobiet i mężczyzn, którzy:

  • są w wieku 25-64 lat,
  • mieszkają w powiecie szydłowieckim (na podstawie oświadczenia),
  • nie posiadają zatrudnienia (na podstawie oświadczenia),
  • posiadają aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności, z wyłączeniem osób niesłyszących w stopniu znacznym oraz osób niewidomych (na podstawie kopii orzeczenia).

Rekrutacja jest otwarta, trwa do wyczerpania limitu miejsc (12 osób w grupie szkoleniowej).

Aby zapisać się na kurs należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, dostępny na stronie www.irp-fundacja.pl/kompetencje lub skontaktować się z koordynatorką projektu: m.sokolowska@irp-fundacja.pl, tel./fax 22/ 622 27 02, 727 404 232.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

Artykuł sponsorowany

srodki unijneProjekt „Czas na kompetencje” realizowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego
Biuro projektu: Europejski Dom Spotkań – Fundacja Nowy Staw
Ul. Piękna 3a, 00-539 Warszawa, tel. (22) 622 27 02, (+48) 727 404 232
www.eds.fundacja.pl, e-mail: m.sokolowska@irp-fundacja.pl