2019-04-19

Imieniny: Bernarda i Bazylego

Czas Buntu i Nadziei – w Liceum

by Bartosz Kaluga on Luty 5, 2014

Szydłowieckie Centrum Kultury i Sportu ZAMEK zaprasza wszystkich sympatyków teatru i nie tylko na spektakl poetycko – muzyczny  „Czas buntu i nadziei” w wykonaniu Teatru Poezji i Muzyki „U Radziwiłła”.  Przedstawienie  powstało z okazji  obchodów 151. Rocznicy Wybuchu Powstania Styczniowego, które miało swój początek w naszym mieście.

„CZAS BUNTU I NADZIEI”

spektakl poetycko – muzyczny w wykonaniu

Teatru Poezji i Muzyki U RADZIWIŁŁA

Udział w widowisku biorą prawie wszyscy aktorzy teatru:

Ola Bialik, Anna Bloch, Olga Czarnota, Sylwia Czyżycka, Julia Górlicka, Wiktoria Koniarczyk, Aleksandra Kwiecień, Ola Michalska, Ada Mosiołek, Kornelia Piasecka, Aleksandra Piętak, Żaneta Sasin, Laura Śliwa, Marlena Śliwa, Paulina Sztachera, Monika Wiernicka, Adrian Dąbek, Kajetan Górlicki, Mateusz Jodła, Kamil Kowalik, Kuba Majstrak i Damian Ziółkowski.  Gościnnie wystąpią też Ola Obara z Zespołu Szkół im. KOP oraz Aleksandra Brzeżniak i Aleksandra Kowalska z Zespołu Szkół im. Jana Pawła II.   Reżyseria Sława Lorenc Hanusz,  opracowanie muzyczne  Danuta Klepaczewska .

Spektakl był wystawiony 24 stycznia br. w auli Zespołu Szkół im. Jana Pawła II gdzie został nagrodzony oklaskami na stojąco.

Na co dzień mało mamy okazji do spotkań z dobrą poezją i teatrem, dlatego warto poświęcić jeden z wieczorów na spotkanie  ze sztuką.

Zapraszamy – piątek 7 lutego o godzinie 18.00 w świetlicy Liceum Ogólnokształcącego im. H. Sienkiewicza, ul. Zamkowa 1.

1-plakat.styczniowe w liceum