2022-10-05

Imieniny: Feliksa i Leonarda

I cykl zajęć pozalekcyjnych

by Bartosz Kaluga on Czerwiec 20, 2015

W dniu 20 czerwca 2015 roku Fundacja Wspierania Kyokushin Karate Matsushima Polska „MUSHIN” Honbu Dojo Szydłowiec, zorganizowała I cykl pozalekcyjnych zajęć sportowych z elementami rekreacji i edukacyjno-wychowawczymi pod hasłem „Bawmy się bez granic”, które dedykowane były dla dzieci i młodzieży z terenu gminy Szydłowiec.

Zajęcia przeprowadzono na terenie kompleksu sportowego Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu. Całe przedsięwzięcie zrealizowane zostało dzięki dotacji w wysokości 2000 złotych przyznanych w drodze konkursu przez Urząd Gminy w Szydłowcu. Celem przedsięwzięcia było wyrobienie u uczestników nawyku aktywnego spędzania czasu wolnego i dostrzegania wartości, jakie niesie ze sobą integracja grupy, podniesienie poziomu sprawności fizycznej, a co za tym idzie poprawa stanu zdrowia.

Założenia organizatorów przeszły wszelkie oczekiwania, gdyż w zajęciach łącznie z rodzicami i opiekunami uczestniczyło 70 osób. Oprócz zabaw i współzawodnictwa w duchu fair play, na wszystkich uczestników czekały napoje, słodycze oraz smaczne przekąski. II cykl zajęć pozalekcyjnych został zaplanowany na 12 września br., a jego charakter i przebieg niech zostanie dla wszystkich niespodzianką.

W imieniu kadry Fundacji chcielibyśmy złożyć serdeczne podziękowania dla wszystkich uczestników dzisiejszych zajęć. Szczególne podziękowania składamy na ręce Dyrekcji Zespołu Szkół im. Korpusu Ochrony Pogranicza w Szydłowcu, za wszelką pomoc w realizacji tego przedsięwzięcia. Ze sportowym pozdrowieniem OSU.