2022-10-05

Imieniny: Feliksa i Leonarda

COMES – Place Zabaw Producent i Metalowa Galanteria Odlewnicza

by Bartosz Kaluga on Listopad 21, 2016

COMES – Place Zabaw Producent i Metalowa Galenteria Odlewnicza – Jesteśmy obecni na rynku od 1984 roku. Przez ponad 30 lat wyposażyliśmy tysiące placów zabaw na terenie całego kraju. Wraz z upływem lat nasza spółka prężnie się rozwija. Każdego dnia nabywamy nowe doświadczenie i zapewniamy naszym Klientom gwarancję zadowolenia z naszych usług.

 

Firma COMES Sokołowscy, której siedziba mieści się w Szydłowcu specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości placów zabaw dla dzieci. 

Co nas wyróżnia?

Jesteśmy doświadczonym producentem placów zabaw i metalowej galanterii odlewniczej. Wykorzystujemy najwyższej jakości materiały, aby zapewnić gwarancję trwałości, odporności na zniszczenia i przede wszystkim bezpieczeństwa użytkowników.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

  • Wyposażenie placów zabaw
  • Bezpieczne nawierzchnie
  • Urządzenia komunalne
  • Urządzenia sportowe i siłownie plenerowe

Dodatkowo oferujemy usługi z zakresu doradztwa, projektowania i wizualizacji placów zabaw oraz kontrolowania stanu technicznego. Zajmuje się również oczywiście transportem oraz montażem urządzeń.

Z naszej oferty korzystają zarówno Urzędy i instytucje państwowe jak i osoby prywatne, czy spółdzielnie mieszkaniowe.

Jak zbudować plac zabaw i siłownię plenerową w ramach budżetu obywatelskiego? Pobierz bezpłatny poradnik na budzetobywatelski.eu

comes-poradnik

Zapraszamy do współpracy!

Biuro, 26-500 Szydłowiec, ul. Kościuszki 128A

Zakład Produkcyjny, 26-500 Szydłowiec, Sadek 78A

WWW.COMES.PL