2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

Chroń swoje oczy przed słońcem!

by Bartosz Kaluga on Maj 9, 2016

Czteryoczy.pl to profesjonalny sklep internetowy oferujący okulary korekcyjne, przeciwsłoneczne oraz soczewki kontaktowe. Skorzystaj z najnowszej oferty promocyjnej sklepy, dzięki której do drugiej pary okularów korekcyjnych, otrzymasz w prezencie przeciwsłoneczne szkła korekcyjne z filtrem UV.

Pewnie nie raz zdażyło Ci się, doświadczyć olśnienia słonecznego. Czy to na spacerze, czy jadąc samochodem. Nosząc okulary korekcyjne masz także możliwość ochrony Twoich oczu jednocześnie zapewniając sobie ostre i komfortowe widzenie. Okulary przeciwsłoneczne z Twoimi wartościami korekcyjnymi, to doskonałe rozwiązanie nie tylko na lato. Szczególnie polecamy rozwiązania przeciwsłoneczne kierowcom. Najlepszym z nich są przeciwsłoneczne okulary korekcyjne z filtrem polaryzacyjnym. Chronią Twoje oczy przed olśnieniem słonecznym i „wycinają” światło odbite np. od mokrej nawierzchni jezdni, co często bardzo przeszkadzaw okresie jesienno zimowym, kiedy słońce jest nisko nad horyzontem.

Regulamin promocji „Chroń swoje oczy przed słońcem!”

  1. Czas trwania promocji: 1.05.2016 do 31.07.2016
  2. W promocji może wziąć udział każdy kto w czasie trwania promocji dokona zakupu okularów korekcyjnych (oprawa + szkła) z powłokami antyrefleksyjnymi HOYA Hi-Vision Longlife.
  3. Soczewki okularowe, które stanowią przedmiot promocji, to HOYA HILUX 1,50 HARD z przeciwsłoneczną powłoka absorbcyjną UV400.
  4. Wartość pary soczewek promocyjnych w naszym sklepie to 108,00 zł brutto.
  5. W przypadku wyboru soczewek wskazanych w pkt. 3 zostanie udzielony 100% rabat na soczewki okularowe.
  6. W przypadku złożenia zamówienia, gdzie druga para okularów będzie zawierała w komplecie inne soczewki z barwieniem przeciwsłonecznym zostanie naliczony rabat w wysokości 108,00 zł
  7. Aby skorzystać z kodu rabatowego, który upoważnia do otrzymania zniżki na przeciwsłoneczne szkła korekcyjne HOYA HILUX 1,50 HARD z powłoką absorbcyjną UV400 w drugiej parze okularów należy w jednym zamówieniu (koszyku):

I. Złożyć zamówienie na kompletną parę okularów (oprawa + szkła) z soczewkami okularowymi HOYA z dowolnego materiału, z powłoką antyrefleksyjną Hi-Vision Longlife

II. Jednocześnie złożyć zamówienie na drugą kompletną parę okularów (oprawa + szkła) z soczewkami okularowymi HOYA z dowolnego materiału z barwieniem przeciwsłonecznym (powłoka absorbcyjna UV400)

III. Wprowadzić kod rabatowy: SUN2016LONGLIFE