2022-10-04

Imieniny: Sławomira i Elżbiety

Burmistrz Szydłowca zaprasza do głosowania

by Bartosz Kaluga on Sierpień 19, 2015

W roku 2016 po raz pierwszy samorząd gminy będzie realizował zadania inwestycyjne zgłoszone do wykonania przez mieszkańców w ramach Budżetu Obywatelskiego. Od dzisiaj, tj. od 19 sierpnia możecie Państwo spośród projektów, które przeszły pozytywnie weryfikację formalną, wybrać inwestycję, która zostanie wykonana w roku 2016 na terenie naszej gminy.

Serdecznie zapraszam do głosowania na jeden z projektów, złożonych do realizacji w ramach Budżetu Obywatelskiego. Proszę o zapoznanie się z listą projektów dopuszczonych do głosowania i wskazanie, Państwa zdaniem, tego najlepszego. Szczegółowe informacje na temat zgłoszonych projektów znajdziecie Państwo na stronie www.budzetobywatelski.szydlowiec.pl

Zgodnie z Regulaminem Budżetu Obywatelskiego Gminy Szydłowiec, jeden mieszkaniec gminy może zagłosować jeden raz, tylko na jeden projekt. Karty do głosowania są dostępne w Urzędzie Miejskim w Szydłowcu, oraz Regionalnym Centrum Biblioteczno – Multimedialnym, ul. Kolejowa, a także u sołtysów. Kartę do głosowania można także pobrać ze strony www.budzetobywatelski.szydlowiec.pl , zakładka – dokumenty.

Do zagospodarowania na projekty inwestycyjne w ramach budżetu obywatelskiego przeznaczyłem kwotę 400 000 złotych. Zachęcam Państwa do projektowania lokalnych wydatków poprzez wzięcie udziału w głosowaniu, które potrwa do 10 września.

Z wyrazami szacunku

Burmistrz Szydłowca Artur Ludew

 

Lista projektów dopuszczonych do głosowania z wyszacowanym przez wnioskodawcę kosztem inwestycji: