2021-04-14

Imieniny: Zofii i Jana

Ankieta: Który klub sportowy/towarzystwo sportowe – uwzględniając tradycje, sukcesy, organizację – jest najlepszą wizytówką Ziemi Szydłowieckiej

by Artur Marszałek on Sierpień 6, 2013

Zapraszamy do nowej ankiety na łamach Portalu Szydłowieckiego. Tym razem postaramy się zbadać opinię mieszkańców naszego regionu na temat klubów/towarzystw sportowych. Pytamy – uwzględniając tradycję, sukcesy, organizację – o to, które z wymienionych organizacji sportowych są waszym zdaniem najlepszą wizytówką ziemi szydłowieckiej.

Mamy nadzieję, że niniejsza ankieta będzie cieszyć się conajmniej takim samym zainteresowaniem jak poprzednia sonda na łamach Portalu, w której skupiliśmy się na prywatnej przedsiębiorczości w regionie. Tym razem ankietę jednak ukierunkowujemy na kwestie typowo organizacyjno-sportowe.

Na ziemi szydłowieckiej można uprawiać dyscypliny sportowo zarówno amatorsko jak i zawodowo. W poniższej ankiecie wybraliśmy sportowe jednostki organizacyjne, które cieszą się największą popularnością w naszym regionie. Poprzez sondę nie chcemy jednak dowiedzieć się, który klub/towarzystwo sportowe jest u nas najbardziej popularne. Motywujemy do głębszego zapoznania się z tradycją, sukcesami i zasadami organizacji danej jednostki sportowej i oddanie głosu na klub/towarzystwo, które waszym zdaniem jest najlepszą ‚wizytówką sportową’ ziemi szydłowieckiej w Polsce.

Zachęcamy również do dzielenie się informacją o ankiecie ze swoimi znajomymi!