2022-05-24

Imieniny: Łucji i Wilhelma

Andrzej Bracha – podziękowania

by Bartosz Kaluga on Listopad 19, 2014 · 3 komentarze

andrzej bracha

Szanowni Mieszkańcy Gminy Jastrząb.

Chciałbym Państwa poinformować, że po zliczeniu głosów ze wszystkich okręgów, okazało się, iż w naszej gminie odbędzie się druga tura wyborów na urząd Wójta Gminy Jastrząb. Znaczące poparcie z Państwa strony sprawiło, iż zmierzę się w niej z P. Zbigniewem Sarnatem.

Z tego powodu pragnę Państwu serdecznie podziękować za zaufanie, które wyraża się w wysokiej liczbie głosów (1473) na mnie oddanych oraz prosić o potwierdzenie poparcia dla mojej kandydatury w wyborach 30 listopada.

Jednocześnie składam gratulację na ręce Radnych, którzy dzięki Państwa zaufaniu dostali się do Rady Gminy Jastrzębia. Jestem przekonany, że jako mieszkańcy naszej Małej Wielkiej Ojczyzny, dokonaliśmy słusznego wyboru naszych przedstawicieli.

Dziękuję również wyborcom, którzy oddali głos na moich kontrkandydatów. Mimo tego, iż różni nas wizja najlepszego gospodarza naszej gminy, to jednak wciąż łączy nas chęć zmiany na lepsze. Wierzę że najwięcej możemy dokonać RAZEM, dlatego będę również prosił o Państwa głosy jak i opinie dotyczące żmudnego procesu poprawy stanu naszej gminy.

Postaram się w najbliższym czasie jeszcze raz odwiedzić mieszkańców, aby podziękować osobiście za Państwa udział w wyborach i głosy którymi zostałem obdarzony.

W pierwszej kolejności zawitam w miejsca, które wcześniej nie zdążyłem odwiedzić. Zacznę w poniedziałek od Kolonii Kuźni.

Raz jeszcze dziękuję za poparcie mi udzielone.

Andrzej Bracha

Ps. Przy okazji zamieszczam konspekt ukazujący liczbę głosów, oddanych na poszczególnych kandydatów.

liczba glosow wybory gmina jastrzab