2022-07-07

Imieniny: Emila i Cyryla

70-lecie Szydłowianki Szydłowiec

by Bartosz Kaluga on Czerwiec 5, 2016

Zarząd MKS „Szydłowianka” Szydłowiec serdecznie zaprasza na jubileusz 70-lecia klubu, który odbędzie się 11 czerwca 2016 roku.

Obchody rozpoczną się mszą świętą odprawioną na stadionie „Szydłowianki” o godzinie 13.30. Oficjalne powitanie przybyłych gości oraz wręczenie podziękowań dla zasłużonych działaczy klubu planowane jest na godzinę 14.45.

W dalszej części programu przewidziany jest pokaz szydłowieckich karateków z SKKK MUSHIN. Nie zabraknie innych atrakcji, także dla najmłodszych, m.in. specjalnie dla dzieci wystąpią „Minionki”. Na godzinę 16.00 organizatorzy zaplanowali mecz dzieci, a w przerwie meczu, dla uświetnienia widowiska odbędzie się pokaz cheerleaderek. O godz. 17.30, coś czego w Szydłowcu jeszcze nie było ‒ na boisku pojawią się oldboye Szydłowianki, aby zmierzyć się z reprezentacją polskich artystów. Swój udział w meczu zapowiedzieli: Marcin i Rafał Mroczkowie, Robert Moskwa, Jarek Jakimowicz, Piotr Zelt, Marek Włodarczyk, Radosław Majdan i wielu innych. Po meczu zapraszamy na koncerty disco polo, wystąpią między innymi: Diadem, Sensual, Jagoda.

WYDARZENIE NA FACEBOOK’U

Info: Urząd Miejski w Szydłowcu