2022-12-09

Imieniny:

5 powodów – używane samochody Volkswagena

by Bartosz Kaluga on Październik 9, 2017

Jeżeli myślisz o kupnie samochodu, ale nie dysponujesz dużymi oszczędnościami, nie masz ochoty zaciągać kredytu, albo zwyczajnie nie chcesz wydawać fortuny na auto – możesz zechcieć rozważyć zakup używanego Volkswagena

Jeżeli myślisz o kupnie samochodu, ale nie dysponujesz dużymi oszczędnościami, nie masz ochoty zaciągać kredytu, albo zwyczajnie nie chcesz wydawać fortuny na auto – możesz zechcieć rozważyć zakup używanego Volkswagena. Otrzymasz ten sam imponujący pojazd, ale w znacznie niższej cenie, a także kilka dodatkowych korzyści.

Dzięki liczbie używanych samochodów na sprzedaż w autoryzowanym salonie Volkswagena nie ma powodu, aby odkładać kupno pojazdu na bliżej nieokreśloną przyszłość. Jeśli jednak potrzebujesz nieco zachęty, oto pięć korzyści z zakupu używanego Vw u dealera w Poznaniu.

Zalety używanych samochodów od dealera Vw w Poznaniu

Początkowe oszczędności

Najbardziej oczywistym powodem zakupu samochodu używanego zamiast nowego, jest zaoszczędzenie pieniędzy. Nawet zakupienie Volkswagena z poprzedniego modelu może zaoszczędzić tysiące złotych. Jeśli jesteś zainteresowany starszymi rocznikami, początkowy koszt zmniejszy się jeszcze bardziej. Niższy koszt z góry umożliwi również uzyskanie większej liczby funkcji i dodatków, wciąż w cenie niższej, niż kupno nowego pojazdu w najbardziej podstawowej wersji.

Obniżone ubezpieczenie

Oprócz niższych kosztów na początek lub niższych miesięcznych płatności w przypadku kupna na raty, posiadacze Volkswagena często płacą nieco niższe stawki ubezpieczeniowe. Ponieważ używane samochody nie są cenione tak samo jak nowe modele, firmy ubezpieczeniowe nie mogą pobierać za nie zbyt wysokich opłat. Dzięki temu co miesiąc oszczędzasz pewną sumę pieniędzy.

Mniejsza amortyzacja

Większość ludzi kupuje samochód, aby dostać się z punktu A do B, nie traktuje go jako inwestycję. Nie należy jednak zniżać amortyzacji.

Jeśli planujesz sprzedać swojego Volkswagena w przyszłości, używany model będzie miał znacznie niższą amortyzację, niż nowy. W rzeczywistości, ponieważ największy odsetek amortyzacji występuje w ciągu pierwszego roku, kupno używanego pojazdu okazuje się bardziej korzystne w kontekście odsprzedaży.

Potwierdzona wiarygodność

Nawet w przypadku używanych modeli Volkswagena, badania potwierdzają, że pojazdy są wysoce niezawodne. Wybierając model VW, który pojawił się kilka lat temu, będziesz miał wiele recenzji do przeczytania, potwierdzając tym samym decyzję.

Niższe oddziaływanie na środowisko

Nie zapominaj, że kupowanie używanego samochodu pozytywnie wpływa również na środowisko. Kiedy kupujesz nowe auto, każda część musi być wyprodukowana, podczas gdy w przypadku samochodu używanego wiesz, że komponenty są wykorzystywane do osiągnięcia pełnego potencjału.

Gdzie znaleźć używane Volkswageny?

Niezależnie od tego, czy chcesz skorzystać z używanych czy nowych samochodów marki Volkswagen, Vw dealer Poznań służy pomocą. Odwiedź autoryzowany sklep przy ulicy Jadwigi Wajsówny 9, lub zapoznaj się z pełnym asortymentem bez wychodzenia z domu – na stronie internetowej www.vw.centrumpoznan.pl.