2022-05-24

Imieniny: Łucji i Wilhelma

I ♥ Szydłowiec – II edycja konkursu

by Bartosz Kaluga on Czerwiec 24, 2016

Wydział Informacji i Promocji Urzędu Miejskiego w Szydłowcu zachęca mieszkańców do wspólnej promocji miasta. To już druga edycja konkursu fotograficznego pod hasłem „I love Szydłowiec”. Obiektem zdjęć nie mają być jednak ujęcia miasta. Głównym elementem, który ma się pojawić na zdjęciu, zrobionym podczas wakacyjnego wyjazdu jest napis „I love Szydłowiec”.

W konkursie wielbiciele miasta mogą wziąć udział, niezależnie od tego, gdzie się aktualnie znajdują. Chodzi o to, by w dowolnym miejscu na świecie wykonać zdjęcie, na którym będzie grupa osób, ale przede wszystkim napis promujący Szydłowiec. Na każdego uczestnika konkursu czeka upominek, a na zwycięzców nagrody.

Co musisz zrobić, żeby wziąć udział w zabawie:

  1. Zrób nadruk „I love Szydłowiec” na dowolnej części garderoby albo odbierz naklejkę dostępną w Wydziale Informacji i Promocji (Kilińskiego 10) lub Kancelarii Burmistrza Szydłowca (ratusz, I piętro).
  2. Będąc na wakacjach zbierz grupę osób (minimum 5).
  3. Wyeksponuj nadruk na ubraniu lub przyklej naklejkę w widocznym miejscu.
  4. Zrób zdjęcie z grupą osób, na tle krajobrazu, pamiętając, żeby nadruk bądź naklejka była widoczna (plik w formacie JPG lub innym, w rozdzielczości nie mniejszej niż 1920×1080 oraz rozmiarze do 10 MB).
  5. Zdjęcie nie może obrażać ani ośmieszać.
  6. Prześlij zdjęcie na adres promocja@szydlowiec.pl do dnia 15 września br. (jedna osoba może przesłać tylko jedno zdjęcie) wraz z imieniem i nazwiskiem, numerem telefonu, tytułem zdjęcia i miejscem, gdzie zostało zrobione.

Mieszkańcy w drodze głosowania wybiorą najfajniejsze zdjęcia. Wszystkie przesłane zdjęcia spełniające wymogi organizatora zabawy zostaną w dniach od 19.09.2016 r. do 30.09.2016 r. poddane głosowaniu. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 10.10.2016 r. Na zwycięzców trzech miejsc czekają atrakcyjne nagrody.

Nagrodę specjalną otrzyma osoba, która zrobi zdjęcie w najdalszym zakątku świata (udokumentowane na zdjęciu).

W Wydziale Informacji i Promocji można również odebrać specjalną naklejkę na szybę samochodową, która będzie znakiem naszej sympatii do Szydłowca na wakacyjnych drogach. Dodatkowa nagroda przewidziana jest dla właściciela samochodu, którego zdjęcie z naklejką wybiorą mieszkańcy.

Wszyscy uczestnicy zabawy, którzy prześlą zdjęcie otrzymają upominek od Burmistrza Szydłowca Artura Ludwa.

I TY POKOCHAJ SZYDŁOWIEC, WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE!

Przesłanie zdjęcia do udziału w zabawie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na wszelkie utrwalanie i zwielokrotnianie, inne niekomercyjne rozpowszechnianie i publiczne udostępnianie, odtwarzanie, wyświetlanie, umieszczanie na stronach internetowych Organizatora oraz wykorzystanie zgłoszonego zdjęcia w celach promocyjnych w działaniach podejmowanych przez Organizatora. Autor zachowuje osobiste prawa autorskie do przesłanego zdjęcia.
Autor zdjęcia wyraża również zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych (tj. z 2015r, poz. 2135).