2022-01-18

Imieniny: Konrada i Arnolda

Portal Szydłowiecki i Nasz Szydłowiec wspólnie promują Kujawsko-Pomorskie

by Bartosz Kaluga on Grudzień 14, 2015

Wspólnymi siłami Portalu Szydłowieckiego i Nasz Szydłowiec promujemy nowy portal turystyczny „Kujawsko Pomorskie – Konstelacje Dobrych Miejsc” w województwie mazowieckim, w powiecie szydłowieckim. Dzięki nowej kampanii promocyjnej Kujawsko-Pomorskie nie tylko odsłania swoje walory turystyczne, ale również uczy odkrywać miejsca wcześniej nie znane.

​Kujawsko-Pomorskie – Konstelacja Dobrych Miejsc

Kujawsko-Pomorskie to unikatowy region w Polsce, o którym można powiedzieć, że daje podwójną przyjemność zwiedzania. Jak sama jego nazwa wskazuje mieści dwa w jednym. W wyniku reformy administracyjnej z 1999 r. połączono dwie skrajnie różne krainy historyczno – geograficzne, położone po dwóch brzegach Wisły… Odtąd wszystko tutaj stało się podwójne – począwszy od nazwy województwa, poprzez jego stolice, aż do zabytków kultury i atrakcji przyrodniczych.

Dzięki nowemu portalowi województwa kujawsko-pomorskiego poznasz każdą możliwość poruszania się po nowopowstałej mapie kujawsko-pomorskiego, po konstelacji dobrych miejsc. Dla celów promocyjnych i budowy nowej marki utworzone nową identyfikację wizualną wraz z nowym logo województwa. Alternatywne wersje tego samego symbolu odzwierciedlają różnorodność województwa o każdej porze roku. Ten region tętni życiem niezależnie od pogody i czasu.

Sezon urlopowy się skończył, lecz atrakcje dla przybywających do Torunia trwają przez cały rok.

konstelacje_dobrych-miejsc

Przykład dla naszego regionu?

Mamy świadomość, że branża turystyczna należy do najbardziej perspektywicznych gałęzi polskiej gospodarki, wciąż jednak niedocenianej. Poprzez wspólne działania chcemy przybliżyć włodarzom w naszym regionie siłę marketingu internetowego również w przypadku promocji walorów turystycznych regionu ziemi szydłowieckiej.

Dodatkowo chcemy pokazać również okolicznym mieszkańcom, że warto promować swoje produkty i usługi kanałem internetowym z wykorzystaniem lokalnych portali informacyjnych, które stale zwiększają grono swoich nowych, stałych czytelników.

Wierzymy, że ziemia szydłowiecka z miastem Szydłowiec może być miejscem atrakcyjnym dla turystów. Trzeba umiejętnie wykorzystać ten potencjał. Pomysły jak to zrobić może przynieść nowa kampania promocyjna województwa Kujawsko-Pomorskiego.

Dlatego zapraszamy do śledzenia informacji na naszych portalach, jak i samej nowej strony województwa kujawsko-pomorskiego oraz bloga www.konstelacje.kujawsko-pomorskie.travel krainy licznych atrakcji turystycznych, w której każdy, znajdzie coś dla siebie, a nam wszystkim może przynieść nowe pomysły na promocję naszego regionu.

Bartosz Kaluga, Wydawca Portal Szydłowiecki

Marcin Banaszczyk, Redaktor Naczelny Nasz Szydłowiec